İletişim
  The clean solution

  M-iClean U tezgahaltı bulaşık makinesi ile şişe yıkama.

  Sürdürülebilir tekrar kullanım sistemlerinin sektörde yaygınlaşması için MEIKO, bir katkı daha sağlıyor.

  Günümüzün sürdürülebilirlik sürecinde neredeyse tüm sektörlerdeki mevcut trend, tek kullanımlık ürünlerden tekrar kullanılabilir çözümlere bir geçiş gösteriyor. Bu durum şişeler için de aynı şekilde geçerlidir. Giderek daha fazla yerde, içme suyu ve diğer içeceklerin doldurulması için cam şişeler ve sürahiler kullanılıyor. Ve bunların da düzenli olarak yıkanması gerekiyor!

  M-iClean U tezgahaltı bulaşık makinesi için tasarlanan özel şişe sepeti sayesinde temizlik kolayca yapılıyor. Tüm yaygın ebat ve şekillerde 16 adet şişe ve sürahiler, kısa bir süre içinde yıkanabiliyor. Laboratuvar şişelerinin temizliği de sorun teşkil etmiyor.

  Sadece birkaç müdahale, bulaşık ve bardak yıkama makinesini, tekrar kullanılabilir şişeleri yıkayan özel bir bulaşık makinesine dönüştürmek için yeterli: Yapmanız gereken tek şey alt yıkama kolunu ilgili adaptör ile değiştirmek. Birbirinden tamamen ayrılmış kanallara sahip bu akıllı sistemde, önce yıkama çözeltisi, sonrasında da durulama çözeltisi aktarılıyor. Su, özel nozullar aracılığıyla doğrudan şişenin iç kısmına giriyor. Sonuç olarak yıkanan malzeme türü değişse bile, kalıntısız, hijyenik ve çepeçevre temizlik elde ediliyor.

  Şişe sepeti, tüm M-iClean UM ve UM+ tezgahaltı bulaşık makineleri ile (2013 model yılından itibaren) uyumlu ve son derece kolay bir şekilde yerleştiriliyor. Bu sayede, bulaşık türünün sürekli değiştiği durumlarda dahi gerekli esneklik sağlanmış oluyor. Sistem birçok avantajı da beraberinde getiriyor: Doğru proses ile kaynaklar korunuyor, personel maliyetleri düşürülüyor, zaman tasarrufu ve DIN uyarınca (SPEC 10534) hijyen güvenliği sağlanıyor.