İletişim
  The clean solution

  M-iQ Marin Tırnaklı Tip Bulaşık Makinesi

  M-iQ marin tırnaklı tip bulaşık makinesi, mükemmel temizliğin yanı sıra su ve enerji gibi kaynakları tutumlu kullanmak gibi aslında birbiriyle çakışır görünen pek çok özelliği tek bir bütünsel tasarımda başarılı şekilde bir araya getirir.

  Bir marin yelpazesi ürünü olan konveyörlü M-iQ, profesyonel bulaşık makinesinin günümüzde neler yapabileceğini gösteriyor: enerji tasarrufu, az kaynak tüketimi ve inanılmaz kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarım. Tabii ki tüm bunlar müşterileri ikna ediyor! Gelişmiş mühendislik özellikleri bu faydaları daha da ileri taşımakta. Standart bir hava üflemeli kurutucu hava akış yönetimi sistemi ile birlikte çalışarak daha iyi kurulama yapar. Yenilikçi bir hava akış yönetimi sistemi ısıyı temiz uçtan kirli uca doğru yönlendirir ve kirli havayı temiz bulaşıklardan uzak tutar. Ardından bu ılık atık hava ile gelen durulama suyunun ön ısıtması yapılarak enerji gideri azaltılır ve çıkış havası soğutulur. Temizlik bile basit; M-iQ konveyörlü bulaşık makinesinin otomatik olarak kendini temizleyen bir modu var. M-iQ konveyörlü bulaşık makineleri yelpazesi gezi teknesi uygulamalarının çoğuna uygun farklı modeller ve boyutlar içerir.

  Bu makinenin buharla çalışan versiyonu da vardır.

  M-iQ ürün yelpazesi günümüzde profesyonel bir bulaşık makinesinin neler yapabileceğini gösteriyor: enerji tasarrufu, düşük seviyede kaynak tüketimi ve inanılmaz kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarım. Tabii ki tüm bunlar müşterileri ikna ediyor! M-iQ enerji konsepti ideal enerji dengesi sağlar ve maliyet tasarrufu yapmakla kalmayıp mutfak bölümünün havasını da iyileştirir. M-iQ GreenEye teknolojisi® deterjan ve parlatıcıların sadece gereken miktarlarda eklenmesini garantiler ve musluk suyu kullanımını en az %10 azaltır. M-iQ AirConcept bu konveyörlü bulaşık makinesinde çıkış havası bağlantısı ihtiyacını ortadan kaldırmıştır, ayrıca M-iQ filtresi sayesinde süreçlerin verimliliği en yüksek seviyede sağlanabilmektedir.

  GreenEye-Technology® M-iQ
  GreenEye-Technology®

  M-iQ GreenEye-Technology® – die Zukunft des Spülens.

  Filtersystem M-iQ
  M-iQ filtresi

  Jede Waschzone ist mit einem M-iQ Filter ausgestattet.

  Energiemanagement M-iQ
  Isı enerjisini yıkama prosesinin içerisinde tutun

  Isı enerjisini yıkama prosesinin içerisinde tutun

  Punkt2 AirConcept M-iQ
  Isı geri kazanımı: İyi ortam havası, daha fazla verimlilik

  İyi ortam havası ve daha fazla verimlilik için ısı geri kazanımı

  Bu makinenin buharla çalışan versiyonu da vardır.

  Sepet başına 0,73 litre su tüketen M-iQ marin konveyörlü makine dünyanın en verimli çalışan konveyörlü bulaşık makineleri arasında yer almakta. Gelişmiş teknolojiler enerji ve deterjan kullanımını daha da azaltır. M-iQ filtre teknolojisi performansı artırır, temizliği kolaylaştırır ve deterjan tüketimini %50'ye varan miktarda azaltır. M-iQ, 3 kademeli enerji kontrol sisteminin yanı sıra ideal enerji dengesi için değişken ısı takviyesi özelliğine de sahiptir. Ön, üst ve arkada çift duvarla yapılmış olan izolasyon operatör güvenliğini sağlar, sıcaklığı muhafaza eder ve mutfağa yayılan gürültü ve ısı kaybını azaltır.

  Bu makinenin buharla çalışan versiyonu da vardır.

  Ürün serileri ve modelleri, yasal koşullara veya farklı nedenlere bağlı olarak ülkeler arasında farklılık gösterebilir. Lütfen bize ulaşın. İşletmenize en uygun makineyi bulmanız için yardımcı olalım.
  Tarih: 03.2017. Teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır.