İletişim
  The clean solution

  Marin Gıda Atık Sistemi

  WasteStar FC sistemi bir vakumlu marin gıda artık geri dönüşüm sistemidir. Mutfakta organik gıda artıklarının yıkama ve hazırlama alanlarından toplanmasını sağlayan besleme olanağına sahiptir.

  Ürettiği bulaşık yıkama teknolojisi ile tanınan MEIKO en yeni MARPOL yönetmeliklerine göre gıda atık sistemlerinde de lider üreticidir. Marin gıda atık bertaraf etme sistemimiz, imha edilmesi zor gıda atıklarını kolay elleçlenir biyo-atık haline getirir ve oradan yakma, kompost haline getirme veya denize dökme işlemlerinden birini yapar.

  MEIKO sahip olduğu bulaşık yıkama teknolojisi ile tanınır. Ancak marin uygulamaları için en yeni MARPOL yönetmeliklerine göre çevre dostu ve verimli gıda atık bertaraf sistemleri üretiminde de dünya liderleri arasındadır.WasteStar marin gıda atık bertaraf sistemi organik mutfak artıklarını yıkama ve hazırlama alanlarından toplayarak mutfakta muhtelif yerlerde bulunan istasyonlara beslenmesini sağlar. Daha sonra sistem, feribotlarda ve açık deniz tesislerindeki bertaraf etmesi zor gıda atıklarını kolay elleçlenen biyo-atıklara dönüştürür ve ardından yakılmasını, kompost cihazına verilmesini veya atılmasını sağlar.

  Ürün serileri ve modelleri farklılık gösterebilir. Lütfen bize ulaşın. İşletmenize en uygun makineyi bulmanız için yardımcı oluruz.Teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır.