İletişim
  The clean solution

  Altın Catering Star ödülü M-iClean H ile Meiko'nun

  1 /  / 1

  Sektörün saygın ödüllerinden ´Catering Star´ ödülü altın kategorisinde makine üreticisi Meiko'nun oldu. Böylece sektör dergisi ´Catering inside´ın uzman okuyucu kitlesi, Meiko mühendislerinin geliştirdiği en yeni makinenin inovasyon gücünü onurlandırdı: M-iClean H giyotin tip bulaşık makinesi, teknolojik standartları belirliyor ve bulaşıkhanede ´çalışma yeri ergonomisi´ni yeniden tanımlıyor.

  Catering ve toplu yemek sektörüne yönelik fuarlar kapsamında, her yıl farklı branşlardan çok sayıda yeni ürün ve makine ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Geniş konu yelpazesi birçok yeni ürünü vitrine çıkarıyor ve her birinin yatırımı ne kadar hakettiği mercek altına alınıyor. Sektörel dergi ´Catering inside´ın verdiği Catering Star ödülü, karar verme aşamasında ciddi yardım sağlıyor. Dergi kendisini, genel müdürlerden şeflere ve mutfak yöneticilerine kadar, pazarda karar verici pozisyondaki herkesin kullandığı temel platform olarak tanımlıyor.
  Pazara sunulan en yenilikçi ve dikkat çekici yeni ürünler her yıl 27 kategoride Catering Star ile ödüllendiriliyor. Üstün inovasyon gücüne ve sıradışı özelliklere sahip ürünler bu sayede onurlandırılıyor ve karar alma süreçleri için yardımcı oluyor. Bu kapsamda yapılan bir anketle, ülke çapında farklı branşlardan 1000 catering ve satınalma müdürünün fikirlerine başvuruldu ve bulaşık yıkama kategorisinde altın madalya yine Meiko'nun oldu. Deneyimli okur kitlesi, yeni giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean H ve yeni otomatik kapak konseptine yönelik beğenilerini bu şekilde ifade etti. 

  Firmaya 90. yılında büyük bir mutluluk veren bu ödül, iş yerinde ergonomi konusuna odaklanmanın başarısını tasdik eden bir rol oynuyor. Bulaşıkhanelerde ergonomi konusunda büyük bir eksiklik olduğunu gören Meiko mühendisleri bu makineyle, ergonomiye destek sağlıyor. Sonuç olarak bulaşıklar daha hızlı yıkanıyor, çalışanlar için daha sağlıklı bir ortam ve daha cazip bir iş yeri tesis ediliyor. Bu da personel alımı süreçlerinde sektörün tamamına destek olacak yeni argümanlar sağlıyor.
  Meiko'nun Global Kilit Müşteri Müdürü Dietmar Zapf, ödülden duydukları memnuniyeti şu sözlerle anlatıyor: „Altın Catering Star ödülü, bu yeni makinenin yalnızca teknik açıdan değil, her yönden sunduğu potansiyelin sektör tarafından ne kadar takdir edildiğini gösteriyor. Ürün, sektöre yeni teknolojik standartlar getiriyor; ciddi ölçüde azaltılmış emisyonlar ve yol gösterici ergonomi konsepti sayesinde çıtayı yükseltmiş oluyor. Bulaşıkhane, personel için bir "deneyim dünyası"na dönüşüyor ve genellikle rahatsız edici olarak algılanan bulaşıkhane ortamına değer katıyor. Bu, tüm sektör için son derece önemli bir konu ve aldığımız ödül de bunun altını çiziyor.“