İletişim
  The clean solution

  Food&Hotel Asia'da gastronomi endüstrisine yönelik sürdürülebilir çözümler

  1 /  / 1

  Gastronomi endüstrisine yönelik Almanya'da üretilmiş sürdürülebilir çözümler, Güney Asya'nın en popüler gıda sanayi fuarı olan Food&Hotel Asia'da (FHA) görücüye çıkıyor. Profesyonel hijyen teknolojileri ve gıda atık sistemlerinde uzman olarak tanınan Meiko, 25 ile 28 Ekim 2022 tarihleri arasında müşterilerini, iş ortaklarını ve ilgilenen tüm tarafları Salon 5'teki 5B2-07 numaralı standda karşılıyor olacak.

  Gastronomi endüstrisine yönelik Almanya'da üretilmiş sürdürülebilir çözümler, Güney Asya'nın en popüler gıda sanayi fuarı olan Food&Hotel Asia'da (FHA) görücüye çıkıyor. Profesyonel hijyen teknolojileri ve gıda atık sistemlerinde uzman olarak tanınan Meiko, 25 ile 28 Ekim 2022 tarihleri arasında müşterilerini, iş ortaklarını ve ilgilenen tüm tarafları Salon 5'teki 5B2-07 numaralı standda karşılıyor olacak.

  Meiko, küçükten büyük ölçekliye kadar tüm mutfaklar için sürdürülebilir çözümler sunuyor. Hepsinin bir ortak yönü var: İnsan faktörü ön planda tutularak üretilmiş olmaları... Hem sürekli yükseliş halindeki enerji maliyetlerine ve hijyen gerekliliklerine, hem de personel yetersizliğine bir yanıt niteliği taşıyorlar.

  Tekrar kullanılabilir sistem

  Tezgahaltı M-iClean U, ikisi-bir-arada bir çözüm olma niteliğine sahip. Bu profesyonel bulaşık makinesi, ters ozmoz ve ısı geri kazanımı ile birlikte sunuluyor. Meiko ComfortAir, daha kullanışlı ve süper-hızlı bulaşık yıkama için mevcut buharın %80'e kadarını gideriyor. Bardaklar, tabaklar, çatal-bıçaklar, tepsiler ve diğer her şey dakikalar içinde güvenilir şekilde temizlenebiliyor. Bu makine şişe ve sürahilerin dahi kolayca üstesinden gelebiliyor. Tezgahaltı makineyi saniyeler içinde bir şişe yıkama sistemine dönüştürmek mümkün. Bunun için yalnızca bir adaptör ve bir şişe sepeti yeterli oluyor. Bu sistemde, ilk olarak yıkama suyu ve ardından son durulama solüsyonu sızdırmaz kanallar üzerinden özel olarak tasarlanmış nozullara gönderildikten sonra, doğrudan şişenin içine püskürtülüyor. Sonuç: Yıkanan malzemenin tipi işleyiş halindeyken değişse bir yıkama suyu kalıntısı içermeyen, tamamen hijyenik şişeler.

  Ödüllü Meiko M-iQ BlueFire

  M-iQ BlueFire, daha az yer olanağı ve personel gücü bulunan durumlar için tasarlanmış, yemek takımları, çatal-bıçaklar ve tepsilere yönelik tek makineli bir çözüm olarak öne çıkıyor. Bu da makineyi toplu yemek organizasyonları, oteller ve tüm büyük ölçekli mutfaklar için harika bir destekçi haline getiriyor. Tırnaklı bulaşık makinesi, daha önce tanınmış bir Alman mutfak ödülü kapsamında altın madalya ile ödüllendirildi. Bu yarışmanın jürisi, toplu yemek ve gastronomi alanında hizmet veren deneyimli mutfak müdürlerinden oluşmaktaydı. Sistem, yüksek otomasyon seviyesi ve enerji tasarruf özellikleri ile özellikle dikkat çekiyor. Sunduğu özelliklere örnek olarak, tepsiler, yemek takımları ve çatal-bıçaklar için üç ayrı hat, mıknatıslı çatal-bıçak kaldırma ünitesi, otomatik bir tepsi istifleme ve çatal-bıçak toplama sisteminin yanı sıra kendi kendini temizleme sistemi ve ısı geri kazanım sistemi veriliebilir.

  Gıda atık yönetimi sistemi

  Meiko Green BioMaster, gıda atıklarını göz açıp kapayıncaya kadar homojenleştirir ve HACCP uyumludur. İlgilenen taraflar bu sürdürülebilir çözümü mevcut bulaşık yıkama teknolojisi ile birlikte 25 ile 28 Ekim 2022 tarihleri arasında Food&Hotel Asia'da, Salon 5'teki 5B2-07 numaralı standda bizzat deneyimleyebilir. Gıda bertaraf maliyetlerinden tasarruf etmek ilginizi çekiyorsa, FCSI tarafından 26 Ekim 2022'de, 14:30-15:15 arasında düzenlenecek olan bir ustalık eğitimi aracılığıyla sürdürülebilir ve verimli bir gıda atık yönetimi yaklaşımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Meiko Green Waste Solutions'ta Danışmanlık Departmanı Başkanı olarak görev yapan Dr. Michael Meirer ve Uluslararası Satış Başkanı Hannes Braun, gıda atığı toplama alanındaki son teknolojiler üzerine konuşuyor olacak. Birlikte, anaerobi̇k çürütmenin neden en sürdürülebilir gıda atığı işleme yöntemi olduğunu inceleyecekler. Buna göre, gıda atıklarının bertarafı için para ödemek veya yüksek miktarlarda elektrik veya su kullanmak yerine, bunların bir tankta depolanıp enerjiye ve gübreye dönüştürmek üzere bir biyogaz tesisinde işlenmesini savunuyorlar.

  Food&Hotel Asia'da Meiko ile 25 ile 28 Ekim 2022 tarihleri arasında Salon 5'teki 5B2-07 numaralı standda buluşmak için bir randevu alabilir ve sergilenen ürünler hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  Daha fazla fotoğraf için lütfen şu adresle iletişim kurun: mail@press.meiko-global.com.