İletişim
  The clean solution

  Meiko, Asya'daki faaliyetlerini yeni bir şubeyle genişletiyor

  1 /  / 1

  Mart 2023'te kurulan Meiko Korea, Almanya'nın hijyen çözümlerinde uzman, köklü firması Meiko Grubu’nun en son üyesi. Şirket, Seul merkezli bir şube kurarak Asya'daki işini genişletmeyi ve lokal varlığını Kore’deki gastronomi ve sağlık sektörüne daha iyi hizmet vermek için kullanmayı hedefliyor. Böylece mevcut müşterilerin ve iş ortaklarının ürün ve hizmetlere erişimi kolaylaşırken aynı zamanda yeni işbirlikleri de aktif olarak desteklenecek. 

  Yeni şube, hijyen ve gıda atıkları teknolojisi uzmanının Asya'daki faaliyetlerinde önemli bir merkez olacak. Genel Müdür Jun Kim tam da bu nedenle geleceğe son derece iyimser bakıyor. Koreli iş kadını, kariyeri boyunca tüm dünyada endüstriyel mutfak ekipmanları sektörü de dahil olmak üzere tanınmış birçok markada yönetim pozisyonlarında deneyime sahip. 

  Jun Kim, Meiko'nun Güney Kore'deki kararlı yaklaşımını şöyle anlatıyor: “Meiko Kore'nin kuruluşu, gelecek vaat eden bu pazarda büyüme kaydetmek için önemli bir adım ve ideal bir başlangıç noktası oluşturuyor. Dünyanın önde gelen yüksek teknoloji üreticilerinden biri olarak ülke, yüksek kalite standartlarına sahip ve ileri teknolojiler büyük talep görüyor. Mevcut işbirliklerimiz, makinelerimizin bu beklentileri eksiksiz karşıladığını gösterdi ve önümüzdeki yıllarda yeni ortaklıklarla bunu geliştireceğiz.” 

  Satış kanallarının stratejik konsolidasyonunun yanı sıra servis konusu da, lokal müşterilerin Meiko’nun bilinen servis kalitesine güvenebilmeleri için gündemin ilk sıralarında yer alıyor. Meiko Kore bu amaçla Meiko Clean Solutions Güneydoğu Asya şubesi ile de yakın işbirliği içinde çalışacak.