İletişim
  The clean solution

  Meiko Host Fuarı'nda: Milano'dan tüm dünyaya

  1 /  / 1

  Milano'da düzenlenen Uluslararası Host Fuarı kapılarını 40. kez sektör profesyonellerine açarak en güncel gıda trendlerini, ekipman tasarımlarını ve teknolojik yenilikleri tanıttı. Alman makine üreticisi Meiko, fuarda yeni M-iClean H giyotin tip bulaşık makinesini tanıttı ve ziyaretçileri Milano'nun merkezinde düzenlenen birinci sınıf bir etkinlikte ağırladı.

  Host Fuarı'nda sunulan ürün ve teknolojiler, ev dışı tüketim dünyasında ses getiriyor: yenilikler, know-how, etkileyici teknik gelişmeler burada bir araya geliyor. Profesyonellik, fuarın merkezinde yer alıyor, zira Host, sadece sektör profesyonellerini ağırlıyor. Ziyaretçiler beş gün boyunca son derece büyük fuar alanını gezme fırsatını buluyor. 51 ülkeden gelen 2.100'ün üzerinde katılımcı ve 100.000'i geçen ziyaretçi sayısıyla Host, sektörün mutlaka ziyaret etmesi gereken bir etkinlik. 
  Bu yıl 40. defa düzenlenen fuar böylece yıldönümünü kutladı. Bu heyecanı Alman hijyen uzmanı Meiko da paylaşıyor. Bu yıl 90. yılını kutlayan firma, daha şimdiden son derece başarılı bir yılı geride bıraktı. Bu başarıda payı olan nedenlerden biri Host Fuarı'nda sergilendi: yeni giyotin tip bulaşık makinesi M-iClean H. Makinenin bu baharda Almanya pazarında lanse edilmesiyle Meiko, bulaşık yıkama kavramını yeniden şekillendirdi: ergonomi, enerji verimliliği, kaynakların korunması ve maliyet azaltımı, bütünsel bir konseptte bir araya geldi. 
  Bu inovasyonun yolunu açan çalışma, Meiko mühendislerinin günlük bulaşık yıkama süreçlerindeki gerçek ihtiyaçları belirleme amacıyla yaptıkları detaylı bulaşık yıkama analizi oldu. Sonuç; tamamen yeniden tasarlanmış bir çalışma şekline sahip kapak otomasyonuyla, iyi düşünülmüş ve ergonomik açıdan dengeli bir yıkama süreci. Böylece bulaşıkhanedeki çalışma yerleri daha cazip hale geliyor, çalışanların sağlığı ve zamanı korunuyor ve operasyonel maliyetler düşürülüyor. 
  Makinenin tanıtım konsepti de makineye yakışır şekilde yapıldı. Özenle hazırlanmış "bulaşık yıkama cenneti" temalı fuar standı, M-iClean H için özel olarak tasarlandı ve dikkatleri bulaşık yıkamaya getirilen kolaylığa çekti. Makinenin sahip olduğu inovasyon gücü, daha fuar başlamadan, Smart Label ödülüne layık görülmesi için fuar organizatörlerini ikna etti. "Bulaşık yıkama cenneti", Meiko'nun bulaşıkhaneler ve gıda atıkları için sunduğu çözüm yelpazesinin genişliğini yansıtacak şekilde tasarlandı. 
  Meiko İtalya Genel Müdürü Dr. Eric Weiss fuar katılımlarını şu sözlerle özetliyor: "Milano'daki Host Fuarı, profesyonel ortaklarımız ve müşterilerimizle doğrudan iletişime geçebildiğimiz, fikir alışverişinde bulunabildiğimiz ve gelecekteki projeler için birlikte fikir yürütebildiğimiz bir platform olarak bizim için son derece önemli." "Bu fuar ayrıca otelcilik ve gastronomi için yılın en önemli platformlarından biri ve kesinlikle faydalanılması gerekiyor. Burada, uluslararası profesyonellere, müşterilerimize ve ortaklarımıza ürün inovasyonlarımızı tanıtabiliyor, sektördeki güncel gelişmeleri gözlemleyebiliyor ve konuşabiliyoruz." diye ekliyor Meiko Grubu Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Sebastian Hainz.
  Fuar alanı dışında gerçekleşen önemli bir etkinlik de, Meiko'nun tüm dünyadan sektör uzmanlarını, yetkili bayilerini ve uzun süreli müşterilerini ağırladığı organizasyon oldu. Milano şehir merkezindeki tarihi Villa Necchi Campiglio konağında gerçekleştirilen etkinliğin merkezinde, sinerjilerden faydalanma ve bilgi alışverişi vardı. Etkileyici etkinlik mekanı, karşılıklı işbirliğini derinleştirmek ve başarılı bir 2017 Host fuarından hareketle, geleceğe doğru birlikte hareket etmek için son derece uygun bir ortam sunmuş oldu.